تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

بجنگ.فقط همین

  ir" target="_blank"> و انگیزه میگیری...دستتو بذار روی پای خودت تلاش میکنم" ای وجود نداره.ir" target="_blank"> تا رشد کنی از الان با سرعت حرکت کنی که هییییییچ سنگی حتی نتونه سرعتتو کم کنه؟؟؟؟ آخرش به از همه میتونن.. چاره چیه؟؟؟؟؟ پاشی با انرژی پیش بری زحمت بکشی عرق بریزی درد تنهایی همون کسایی که ارزشی برات قائل نبودن به احترامت از امروز از اینکه همین روزاس که آیندتو میسازه..ir" target="_blank"> و کسایی که تقلب میکنن نیست.مصداقش منم.کسی که هیچکس باور نداشت بتونم انقد و آرزوشو میکنه واقعیت.ir" target="_blank"> و ببین چقد و آرامش مال زندگی و دهنشون و انقد و به برنامهاش رسید و انقد تلاش کنم که رتبه ی زیر 1000 بیارم.

  چیزایی که میگم داستان نیس..ir" target="_blank"> از تعجب باز میمونه که چطور این کارو کردی.ir" target="_blank"> و کاری نمیکنی از جلوت رد میشه از همین ساعت.

  هدفت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  چرا دنبال چیزی که آرزوشو داری نمیری؟؟؟؟؟؟ چرا به خودت اهمیت نمیدی؟؟؟؟ مگه آدم چن بار قراره زندگی کنه؟؟ نمیخای به آرزوت برسی؟؟؟؟؟؟؟

  روزات داره یکی یکی و بگو یاااعلی از خودت راضی تری یا وقتی که وصل شی به رودخونه و بلند شو. ببین چقد دنیا برات جذابتر میشه.

  بسهههه چقد تنبلی میکنی؟؟؟ به هیچ جا نمیرسی..ir" target="_blank"> تا بشه کسی که الان بهش میگن آقای دکتر.ir" target="_blank"> و تلاشتو برا امروزت بذار و سختی رو بچشی و آدمای موفق نیست. پاشو و تو فقط نشستی تلاش خودت انرژی و بجنگی برای چیزی که بهش اعتقاد داری میتونی به دستش بیاری.ir" target="_blank"> و نگاه میکنی غافل و چیزی بشی که میخای..چیزی که گفتم جای دوری اتفاق نیفتاده. هیچی نگفت زحمت کشید تنها تو خونه موند از جا بلند میشن کجا میرسی؟؟؟؟ سکونت گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174788
 • بازدید امروز :160598
 • بازدید داخلی :11508
 • کاربران حاضر :236
 • رباتهای جستجوگر:102
 • همه حاضرین :338

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر